logo-black

کسب درآمد از اینترنت با mypayingcryptoads

کسب درآمد از اینترنت با mypayingcryptoads

کسب درآمد از اینترنت با mypayingcryptoadsReviewed by kazem yavari on Nov 23Rating: 4.5کسب درآمد از اینترنت با mypayingcryptoadsتبلیغات آنلاین یک صنعت عظیم میلیون دلاری باعث شده تا بیشتر از همیشه ایده ی این سایت ها موفق باشد و درآمد زایی قابل قبول با توجیح اقتصادی منطقی داشته باشند. بیت کوین زمانی که اولین گام های خود را بر می داشت به ارزش ۵ دلار بود اما امروزه بیش از ۶۰۰ دلار ارزش هر بیت کوین است که با پیشرفت روز افزون این واحد مالی اکثر سایت ها تراکنش های مالی خود را با کمک بیت کوین انجام می دهند و مورد توجه مدیران سایت ها قرار گرفته است.

بروز رسانی: دوستان سرمایه تازه وارد این سیستم نکنید و حتما سرمایه قبلی خود را خارج کنید ، فعالیت جدید در این سایت توصیه نمی شود.

توقف فعالیت

سرمایه گذاری در اینترنت یکی از بهترین روش ها برای بدست آوردن درآمد می باشد. امروز قصد داریم کسب درآمد از اینترنت با mypayingcryptoads به شما عزیزان توضیح دهیم با ما همراه باشید.

معرفی کلی کسب درآمد از اینترنت با mypayingcryptoads:

سایت mypayingcryptoads یک سایت سرمایه گذاری اینترنتی بر پایه بیت کوین است که سایت دوم از گروه  سایت های mypayingAds  می باشد. همینطور که در پست سایت اول این تیم توضیح دادیم. روش این سایت ها خرید سهام تبلیغاتی می باشد که شما با خرید سهام مشارکت می توانید در سود سهیم باشید.

تبلیغات آنلاین یک صنعت عظیم میلیون دلاری باعث شده تا بیشتر از همیشه ایده ی این سایت ها موفق باشد و درآمد زایی قابل قبول با توجیح اقتصادی منطقی داشته باشند. بیت کوین زمانی که اولین گام های خود را بر می داشت به ارزش ۵ دلار بود اما امروزه بیش از ۶۰۰ دلار ارزش هر بیت کوین است که با پیشرفت روز افزون این واحد مالی اکثر سایت ها تراکنش های مالی خود را با کمک بیت کوین انجام می دهند و مورد توجه مدیران سایت ها قرار گرفته است.

سرمایه گذاری در اینترنت را می توان موفق ترین روش کسب درآمد از اینترنت دانست. سایت mypayingcryptoads  با جذب ۲۱,۹۲۸ کاربر تا این لحظه بسیار موفق عمل کرده که طبق پیش بینی های این سایت با پیشرفت بیت کوین هر لحظه قدرت سایت افزایش پیدا خواهد کرد.

 

ویژگی های کسب درآمد از اینترنت با mypayingcryptoads:

  • بازگشت ۱۲۰% مبلغ سرمایه گذاری شده (۱۰۰% اصل + ۲۰% سود)
  • سود روزانه ۲%
  • ۶% کمیسیون از سرمایه گذاری زیرمجموعه
  • حداقل برداشت ۰٫۰۱ btc
  • پرداخت سریع در هر ۷ روز هفته

توضیحات کامل هر پلن به صورت زیر می باشد:

◀️ پلن ۱
هزینه پکیج: ۰٫۰۱ BTC
اعتبار بنر به صورت چرخشی: ۵,۰۰۰
توریع سود (غیرتضمینی): ۱۲۰%
ماکسیمم تعداد پکیج این پلن: ۱۰۰
حق عضویت ماهیانه: ۰ (رایگان)
◀️ پلن ۲
هزینه پکیج: ۰٫۰۳ BTC
اعتبار بنر به صورت چرخشی: ۱۰۰۰۰
توریع سود (غیرتضمینی): ۱۲۰%
ماکسیمم تعداد پکیج این پلن: ۱۰۰
حق عضویت Explorer ماهیانه : ۰٫۰۲ BTC
◀️ پلن ۳
هزینه پکیج: ۰٫۰۵ BTC
اعتبار بنر به صورت چرخشی: ۲۵۰۰۰
توریع سود (غیرتضمینی): ۱۲۰%
ماکسیمم تعداد پکیج این پلن: ۱۰۰
حق عضویت Professional ماهیانه: ۰٫۰۵ BTC
 ◀️ پلن ۴
هزینه پکیج: ۰٫۱ BTC
اعتبار بنر به صورت چرخشی: ۵۰۰۰۰
توریع سود (غیرتضمینی): ۱۲۰%
ماکسیمم تعداد پکیج این پلن: ۱۰۰۰
حق عضویت Elite ماهیانه: ۰٫۱ BTC

 

آموزش نحوه ی فعالیت:

ابتدا برای شروع روی بنر زیر کلیک کنید و در سایت ثبت نام کنید.

برای کسب درآمد از اینترنت با mypayingcryptoads  باید از پک های های تبلیغاتی سایت خرید کنیم که دارای تنوع زیادی می باشد که تفاوت عمده در آن ها حداکثر خرید (میزان سرمایه گذاری)، نرخ تبلیغات برای شما و نرخ حق عضویت ماهانه ای که باید به سایت بپردازید می باشد. همچنین برای دریافت روزانه ی سود خود ۱۰ تبلیغ را مشاهده کنید از پنل کاربری انجام بازدید روزانه را بزنید.دقت داشته باشید چنانچه روزی بازدید تبلیغات را انجام ندهید سودی دریافت نمی کنید.

جمع بندی:

کسب درآمد از اینترنت با mypayingcryptoads از جمله سایت های معتبر و از گروه سایت های mypayingads می باشد این سبب شده تا سرمایه گذاری در آن مورد توجه قرار گیرد، مدنظر داشته باشید که هر کار سرمایه گذاری ریسک و خطرات کاری خود را دارد. سرمایه گذاری در اینترنت هم از این قاعده خارج نیست پس ریسک سرمایه گذاری اینترنتی به عهده ی خود شماست اما تیم ما با تلاش فراوان سعی دارد تا معتبرترین سایت های سرمایه گذاری را خدمت شما معرفی کند.

اگر قصد سرمایه گذاری با مبلغ بالا را داشتید یا ابهامی در نحوه ی عملکرد سایت mypayingcryptoads داشتید حتما با تیم ما تماس بگیرید تا از آخرین اخبار سایت ها با خبر شوید و با عضویت در گروه تلگرام ما طرح های زود بازده در اختیار شما قرار داده شود همچنین بتوانیم پاسخگوی سوالات شما باشیم.

موفق و سربلند باشید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه