logo-black

کسب درآمد از اینترنت با myadstory

کسب درآمد از اینترنت با myadstoryReviewed by kazem yavari on Nov 28Rating: 4.0کسب درآمد از اینترنت با myadstoryکسب درآمد از اینترنت با myadstory هم مشابه سایر پست های سایت ما معرف یک سایت Revshare دیگر می باشد که اعتبار خوبی دارد و طی چند ماه اخیر توسط تیم ما مورد تجزیه و تحلیل دقیق قرار گرفته است و گزینه ی مناسبی برای شروع سرمایه گذاری در اینترنت می باشد. سایت myadstory نزدیک به ۸ ماه هست که فعالیت کاری خود را با مدیریت Mahmoud Cherif (محمود شریف) آغاز کرده است، با ۱۳۳۰۲ کاربر تا این لحظه نسبتا خوب عمل کرده و برنامه ریزی مناسبی داشته است.

بروز رسانی: دوستان سرمایه تازه وارد این سیستم نکنید و حتما سرمایه قبلی خود را خارج کنید ، فعالیت جدید در این سایت توصیه نمی شود.

توقف فعالیت

کسب درآمد از اینترنت با myadstory هم مشابه سایر پست های سایت ما معرف یک سایت Revshare دیگر می باشد که اعتبار خوبی دارد و طی چند ماه اخیر توسط تیم ما مورد تجزیه و تحلیل دقیق قرار گرفته است و گزینه ی مناسبی برای شروع سرمایه گذاری در اینترنت می باشد.

معرفی کلی کسب درآمد از اینترنت با myadstory:

سایت myadstory نزدیک به ۸ ماه هست که فعالیت کاری خود را با مدیریت Mahmoud Cherif (محمود شریف) آغاز کرده است، با ۱۳۳۰۲ کاربر تا این لحظه نسبتا خوب عمل کرده و برنامه ریزی مناسبی داشته است. همانگونه در پست های قبل توضیح دادیم سایت myadstory همانند سایت های   mypayingcryptoads و یا my24hourincome  با روش خرید سهام تبلیغاتی عمل کرده و بر اساس جذب تبلیغات سود مشارکت خود را بین اعضا تقسیم می کند.

سایت های سرمایه گذاری معتبر معمولا دارای فاکتور هایی برای شناسایی هستند از جمله مدیر کاردان ، برنامه ریزی دقیق ، سود دهی معقول و … سایتmyadstory به یقین تا این لحظه این چند فاکتور را به طور کامل رعایت و فعالیت خود را از پیرامون کسب درآمد از اینترنت خارج نکرده است. روش پرداخت درآمد سایت به حساب های ارزی پرفکت مانی و بیت کوین این زمینه را فراهم آورده است تا به راحتی ایرانیان عزیز بتوانند فعالیت کاری خود را بدون دغدغه ی تحریم یا هرگونه مشکل دیگر آغاز کنند.

کسب درآمد از اینترنت با myadstory

کسب درآمد از اینترنت با myadstory

 

ویژگی های کسب درآمد از اینترنت با myadstory:

◀️ پلن ۱
هزینه پکیج: ۵ $
اعتبار بنر به صورت چرخشی: ۵۰
توریع سود: ۱۱۰%
ماکسیمم تعداد پکیج این پلن: ۵۰
حق عضویت ماهیانه: ۰ (رایگان)کمیسیون زیر مجموعه: ۳ درصد
◀️ پلن ۲
هزینه پکیج: ۲۵ $
اعتبار بنر به صورت چرخشی: ۲۵۰
توریع سود: ۱۲۰%
ماکسیمم تعداد پکیج این پلن: ۱۰۰
حق عضویت Explorer ماهیانه : ۱۰ $کمیسیون زیر مجموعه: ۵ درصد
◀️ پلن ۳
هزینه پکیج:  ۵۰ $
اعتبار بنر به صورت چرخشی: ۵۰۰
توریع سود: ۱۲۵%
ماکسیمم تعداد پکیج این پلن: ۱۰۰۰
حق عضویت Explorer ماهیانه :۲۵ $کمیسیون زیر مجموعه: ۸ درصد

 

آموزش نحوه ی فعالیت:

ابتدا برای شروع روی بنر زیر کلیک کنید و در سایت ثبت نام کنید.

برای کسب درآمد و شروع سرمایه گذاری اینترنتی در این سایت باید از پلن ۵ دلاری برای شروع به کار، خرید کنید و برای توسعه بیشتر و درآمد بالاتر پس از پر کردن ۵۰ پک ۵ دلاری از پک های با قیمت بالاتر سهام تهیه می کنید که مستلزم پرداخت حق عضویت ماهیانه می باشد. نگران حق عضویت نباشید چون سود شما قطعا خیلی بیشتر از ۱۰ دلار خواهد شد و این مبلغ خودش کمک بزرگی به پایداری و دوام سایت خواهد کرد.

همچنین برای دریافت روزانه ی سود خود ۱۰ تبلیغ را مشاهده کنید از پنل کاربری انجام بازدید روزانه را بزنید. دقت داشته باشید چنانچه روزی بازدید تبلیغات را انجام ندهید سودی دریافت نمی کنید. پنل کاربری را در تصویر زیر مشاهده می کنید که از طریق آن می توانید پک بخرید و یا درخواست پشتیبانی و … کنید.

کسب درآمد از اینترنت با myadstory

کسب درآمد از اینترنت با myadstory – پنل کاربری

 

جمع بندی:

کسب درآمد از اینترنت با myadstory درآمد را آسان و وسوسه انگیز می باشد سرمایه گذاری در اینترنت را می توان بهترین روش کسب درآمد از اینترنت دانست اما مدنظر داشته باشید که هر کار سرمایه گذاری ریسک و خطرات کاری خود را دارد. سرمایه گذاری در اینترنت هم از این قاعده خارج نیست پس ریسک سرمایه گذاری اینترنتی به عهده ی خود شماست اما تیم ما با تلاش فراوان سعی دارد تا معتبرترین سایت های سرمایه گذاری را خدمت شما معرفی کند.

اگر قصد سرمایه گذاری با مبلغ بالا را داشتید یا ابهامی در نحوه ی عملکرد سایت myadstory داشتید حتما با تیم ما تماس بگیرید تا از آخرین اخبار سایت ها با خبر شوید و با عضویت در گروه تلگرام ما طرح های زود بازده در اختیار شما قرار داده شود همچنین بتوانیم پاسخگوی سوالات شما باشیم.

موفق و سربلند باشید.

۱ دیدگاه

ارسال دیدگاه