logo-black

کسب درآمد از اینترنت با mxrevshare

کسب درآمد از اینترنت با mxworld

کسب درآمد از اینترنت با mxrevshareReviewed by kazem yavari on Oct 4Rating: 5.0کسب درآمد از اینترنت با mxrevshareسایت mxrevshare بیشتر از ۳ ماه مورد آنالیز تیم ما قرار گرفته است که با عملکرد خوب خودش تا به این لحظه باعث شد که آموزش آن را آماده کنیم. بطور کلی نحوه ی کار در این سایت به صورت خرید سهام های تبلیغاتی می باشد که با خرید پک های مختلف در سود روزانه ی سایت شریک خواهید شد

با یکی دیگر از آموزش ها و معرفی سایت کسب درآمد از اینترنت با mxrevshare در خدمت شما عزیزان هستیم.

دوستان سایت mxrevshare.com  هم اکنون با آدرس mx.world آنلاین می باشد، که به دلیل عدم سود دهی بعد از سال میلادی جدید در این سایت توصیه می شود در این سایت فعالیت نکنید.

معرفی کلی کسب درآمد از اینترنت با mxrevshare:

سایت mxrevshare بیشتر از ۳ ماه مورد آنالیز تیم ما قرار گرفته است که با عملکرد خوب خودش تا به این لحظه باعث شد که آموزش آن را آماده کنیم. بطور کلی نحوه ی کار در این سایت به صورت خرید سهام های تبلیغاتی می باشد که با خرید پک های مختلف در سود روزانه ی سایت شریک خواهید شد. همانطور که قبلا توضیح داده ایم، کسب درآمد از اینترنت با mxrevshare به روش سرمایه گذاری می باشد این سایت با سود روزانه ۲,۵ درصد و نهایت تا ۱۱۰ درصد سود از خرید هر پک سرمایه گذاری به شما خواهد داد که سود معقول و به صرفه ای است و ماندگاری سایت را بالا خواهد برد و باعث کاهش ریسک سرمایه گذاری می شود، از دیگر ویژگی های سایت mxrevshare پرداخت آنی به حساب پرفکت مانی اشاره کرد که به علت تحریم دیگر حساب های اینترنتی در حال حاضر بهترین گزینه برای ایرانی ها می باشد.

ویژگی ها:

  1. بازگشت ۱۱۰% مبلغ سرمایه گذاری شده (۱۰۰% اصل + ۱۰% سود)
  2. سود روزانه ۲٫۵%
  3. کمیسیون سطح یک زیرمجموعه ۱۰% سطح دو ۵% و سطح سه ۵%
  4.  حداقل برداشت ۲۵$
  5. پرداخت آنی در هر ۷ روز هفته
  6. قانون ۵۰% بازخرید
  7. کمیسیون قابل برداشت
  8. درآمد روزانه ۰٫۵ دلار با خرید ۱۰۰ پک ۵ دلاری علاوه بر سود روزانه به عنوان جایزه
  9. درآمد روزانه ۱۰ دلار با خرید ۲۵۰ پک ۵۰ دلاری علاوه بر سود روزانه به عنوان جایزه
  10. درآمد سایت از دو بخش خرید فروش تبلیغات و فروشگاه اینترنت

آموزش نحوه ی فعالیت:

ابتدا برای شروع روی بنر زیر کلیک کنید و در سایت ثبت نام کنید.

لینک ثبت نام به علت عدم سود دهی سایت حذف شد.

بعد از اینک صفحه ی ثبت نام باز شد مطابق تصویر زیر در فرم اطلاعات خود را به صورت صحیح پر کنید تا هنگام واریز سودتان به مشکلی برخورد نکنید.

کسب درآمد از اینترنت با mxrevshare

بعد از ثبت نام برای کسب درآمد از اینترنت با mxrevshare باید اقدام به خرید پکیج های تبلیغاتی این سایت بکنیم که به صورت پک های ۵,۲۵,۵۰ دلاری ارائه می شود. تفاوت عمده ی بین پک های دلاری در حداکثر تعداد خرید هست یعنی اینکه شما برای خرید پک ۵ دلاری حداکثر می توانید ۱۰۰ سهم بخرید که حداکثر سرمایه گذاری شما ۵۰۰ دلار می شود، در ۲۵ دلاری ۵۰۰ سهم بخرید و در پک های ۵۰ دلاری نامحدود می توانید سهم سرمایه گذاری بخرید و کاربرد آن برای مبالغ بالای سرمایه می باشد.

 

کسب درآمد از اینترنت با mxrevshare

از قسمت buy Adpacks در نوار بالایی سایت می توانید تعداد پک های موردنظر خود را خرید کنید و سرمایه گذاری را آغاز کنید، درصورتی که پک خرید کردید و در این سایت مشغول به کار شدید شما موظف هستید روزانه ده تبلیغ در این سایت ببنید تا سود روزانه شما به حساب شما واریز شود.

کسب درآمد از اینترنت با mxrevshare

مطابق تصویر بالا باید مراحل یک تا چهار را برای دیدن تبلیغات طی کنید بعد از وارد کردن تست انسان شناسی و مشاهده ی ۲۵ ثانیه ای تبلیغات به تعداد ده عدد سود روزانه شما برای شما منظور می شود. دقت داشته باشید چنانچه روزی بازدید تبلیغات را انجام ندهید سودی دریافت نمی کنید.

در نهایت بعد از رسیدن به مبلغ ۲۵ دلار  مطابق تصویر زیر می توانید درخواست واریز به حساب اینترنتی خود بدهید که به صورت آنی پرداخت می شود، سقف برداشت روزانه در سایت mxrevshare ، هزار دلار می باشد.

 

کسب درآمد از اینترنت با mxrevshare

جمع بندی:

کسب درآمد از اینترنت با mxrevshare کار بسیار ساده ای می باشد و فقط نیاز به سرمایه دارد، مدنظر داشته باشید که هر کار سرمایه گذاری ریسک و خطرات کاری خود را دارد. سرمایه گذاری در اینترنت هم از این قاعده خارج نیست پس ریسک سرمایه گذاری در اینترنت به عهده ی خود شماست اما تیم ما با تلاش فراوان سعی دارد تا معتبرترین سایت های سرمایه گذاری را خدمت شما معرفی کند.

اگر قصد سرمایه گذاری با مبلغ بالا را داشتید یا ابهامی در نحوه ی عملکرد سایت mxrevshare داشتیدحتما با تیم ما تماس بگیرید تا از آخرین اخبار سایت ها با خبر شوید و با مشاوره آنلاین طرح های زود بازده در اختیار شما قرار داده شود همچنین بتوانیم پاسخگوی سوالات شما باشیم.

موفق و سربلند باشید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه