logo-black

حساب پرفکت مانی perfect money

حساب پرفکت مانی perfect moneyReviewed by kazem yavari on Nov 30Rating: 3.5حساب پرفکت مانی perfect money اساس ظهور حساب پرفکت مانی perfect money تجربه گروهی از موسسان کمپانی متشکل از متخصصان در بخش بانکداری، گروه مشاوران حقوقی تضمین شده، اقتصاد دانان و تیمی ازبرنامه نویسان شایسته در صنعت سرمایه داری الکترونیکی در سطح پویای بنیادی بود. با تحلیل طریقی که بشر از آغاز اولین ساخت سکه پول تا بنگاه های مالی امروز در اینترنت عبور کرده بود، با پرفکت مانی در جهان یک وسیله پرداختی مناسب و ایده آل در هر مکانی از این کره ی خاکی بوسیله هر کاربری ارائه کرده است.

اساس ظهور حساب پرفکت مانی  perfect money  تجربه گروهی از موسسان کمپانی متشکل از متخصصان در بخش بانکداری، گروه مشاوران حقوقی تضمین شده، اقتصاد دانان و تیمی ازبرنامه نویسان شایسته در صنعت سرمایه داری الکترونیکی در سطح پویای بنیادی بود. با تحلیل طریقی که بشر از آغاز اولین ساخت سکه پول تا بنگاه های مالی امروز در اینترنت عبور کرده بود، با پرفکت مانی در جهان یک وسیله پرداختی مناسب و ایده آل در هر مکانی از این کره ی خاکی بوسیله هر کاربری ارائه کرده است.

معرفی کلی حساب پرفکت مانی perfect money:

حساب های ارزی امروزه انقدر مهم شده است که حتی بعضی از افرادی که سر و کار زیادی با دنیای اینترنت دارند حاضر به پرداخت مبالغ هنگفت برای تهیه ی این گونه حساب ها هستند. تیم ما امروز سعی می کند به طور رایگان نحوه ی افتتاح حساب پرفکت مانی perfect money را به شما عزیزان به زبان ساده آموزش دهد تا بتوانید در سایت های که خدمت شما برای کسب درآمد از اینترنت معرفی می کنیم فعالیت کنید.

 

ابتدا برای عضویت روی لینک ثبت نام کلیک کنید.                        لینک ثبت نام

حساب پرفکت مانی perfect money

حساب پرفکت مانی perfect money – فرم ثبت نام

 

اطلاعات خواسته شده مانند نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی، ایمیل و … را به طور دقیق با اطلاعات صحیح پر کنید زیرا در زمان وریفای کردن(ارسال مدارک برای تایید حساب) در صورت مغایرت حساب شما تایید نمی شود. تایید کردن حساب در پرفکت مانی ضروری و یا اجباری نیست اما باعث می شود تا از امکانات این حساب با کارمزد کمتری بتوانید استفاده کنید. پس از پر کردن اطلاعات فوق ایمیل تاییدی برای شما ارسال خواهد شد. ایمیلتان را تایید کنید و در مرحله ی اخر وارد حسابتان شوید.

شماره حساب شما زمانی که وارد شدید در پنل راست سایت ثبت شده است که باحرف U انگلیسی شروع می شود. مانند U10***369 . افرادی که شماره حساب شما را داشته باشند می توانند برای شما مبلغ دلار یا یورو واریز کنند.

حساب پرفکت مانی - perfect money

حساب پرفکت مانی perfect money – نمایی از حساب

 

برای  تبادل ارز می توانید از قسمتsend money در پنل بالای اکانت خود اقدام کنید.

حساب پرفکت مانی perfect money

حساب پرفکت مانی perfect money – انتقال ارز

 

از خصوصیات اساسی پرفکت مانی می توان به پشتیبانی تمامی سایت های سرمایه گذاری اینترنتی، آنلاین بودن، پشتیبانی مداوم و لحظه ای بودن پرداخت ها اشاره کرد داشتن یک حساب ارزی یکی از واجبات کسب و کار آنلاین است پس همین الان برای افتتاح حساب اقدام کنید.

موفق باشید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه