logo-black

اولین اصل دانش کسب ثروت

اولین اصل دانش کسب ثروت

اولین اصل دانش کسب ثروتReviewed by سهیلی on Apr 28Rating: 3.5اولین اصل دانش کسب ثروت

اولین اصل دانش کسب ثروت

در پست قبلی آموزش کسب درآمد از اینترنت  ( دانشی در مورد کسب ثروت ) توضیح داده شد. اکنون اولین اصل دانش کسب ثروت را مطالعه کنید.

اندیشه تنها نیرویی ست که می تواند از ماده ی بی شکل، ثروت محسوس تولید کند. آنچه همه چیز از ان ساخته شده است، ماده ای است که صاحب قدرت اندیشیدن است و دمیدن فکر یک شکل در این ماده، باعث ایجاد ان شکل می شود.

جوهر بنیادین در راستای اندیشه های خود حرکت می کند، هر شکل و هر فرآیندی که در طبیعت می بینید تجلی آشکاری از یک اندیشه در جوهر بنیادین است. اگر فکر یک شکل در ماده ی بی شکل دمیده شود، آن شکل تحقق می یابد و اگر فکر حرکتی در آن پدید اید ، آن حرکت روی خواهد داد. همه چین بدین سان آفریده شده است. ما در دنیایی هوشمند زندگی می کنیم که بخشی از عالم هوشمند هستی ست.

هر شخص یک مرکز اندیشه محسوب می شود و می تواند اندیشه تولید کند. هر انچه انسان می خواهد به ان دست یابد ، باید ابتدا در اندیشه او پدیدار شود.

مدت هاست که انسان تلاش خود را محدود به دستان خویش کرده است و همواره خواسته است نیروی دستان خود را بکار گیرد. انسان هرگز سعی نکرده است با دخالت دادن فکر خود در ماده ی بی شکل به آفرینش شکل ها مبادرت کند.

قبلا گفته بودیم که افراد با عمل کردن به شیوه ای خاص ثروتمند می شوند ، برای این کار انان در ابتدا باید به شیوه ای خاص بیندیشند. شیوه ی عمل یک شخص در انجام کارها نتیجه مستقیم شیوه ی تفکر او در مورد این چیزهاست.

اولین قدم برای کسب ثروت

برای آن که بتوانید کاری را به شیوه ای که می خواهید انجام دهید ،باید ابتدا به این توانمندی دست یابید که بتوانید به شیوه ای که می خواهید فکر کنید. این اولین گام برای ثروتمند شدن است.

برخلاف آنچه که به نظر می رسد، فکر کردن راجع به انچه می خواهید، به معنای فکرکردن درباره ی حقیقت است. هرکس به صورت طبیعی و فطری توانایی اندیشیدن راجع به آنچه را که می خواهد دارد، اما برای اندیشیدن راجع به چیزهایی واری ظواهر به تلاش بیش تری نیاز دارد. برای مردم کاری سخت تر از فکر کردن به صورت پایدار و مستمر و با جدیت وجود ندارد. این سخت ترین کار جهان است؛ به ویژه هنگامی که حقیقت برخلاف ظواهر باشد.

اولین اصل دانش کسب ثروت

اولین اصل دانش کسب ثروت

اندیشیدن راجع به تندرستی وقتی که دوربرتان پر است از مظاهر بیماری،و اندیشیدن درباره ی ثروت وقتی در محاصره ی فقر هستید، قدرت بسیار می طلبد، اما کسی که به این قدرت دست یابد استاد ذهن می شود. چنین کسی می تواند بر سرنوشت غلبه کند و به هرچه می خواهد برسد. (در مورد قدرت ذهن در خلق ثروت بیشتر مطالعه کنید )

این نیرو فقط با توجه به نکته ای اساسی که در ورای ظواهر قرار دارد به دست می آید و ان نکته این است که ماده ای متفکر وجود دارد و همه چیز از ان ساخته شده است. باید این حقیقت را بپذیریم که هر اندیشه ای که به این ماده داده شود، در ان شکلی ایجاد می کند و می توان با دمیدن فکر خود به این ماده ی متفکر باعث شکل گرفتن و پدیدار شدن ان شد.

با در نظر گرفتن این موضوع تمام شک ها و ترس های ما از بین می رود، چرا که می دانیم می توانیم باعث رقم خوردن ان چیزی شویم که می خواهیم. ( کسب درآمد اینترنتی از طریق بیت کوین )

باورهای غلط در مورد کسب ثروت و اصلاح ان ها برای مطالعه ادامه مطلب کلیک کنید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه